Вітаємо учасників 1-го етапу змагань 2011

Відповідно до Наказу МОН України №146 від 17.02.2011 "Про проведення Всеукраїнської та 36-ї Міжнародної студентської олімпіади з програмування у 2011 році" буде проведено перший етап з програмування.

ACM ICPC Івано-Франківськ

Олімпіада буде проведена в три етапи:
І етап (обласний) – 9 квітня 2011 року у базових вищих навчальних закладах відповідної області України;
ІІ етап (регіональний) – 18 - 21 травня 2011 року в базових вищих навчальних закладах відповідного регіону України;
ІІІ етап - жовтень 2011 року в базових вищих навчальних закладах у двох групах:

• перша група – 36-a Міжнародна студентська олімпіада з програмування у Вінницькому національному технічному університеті;
  • друга група – фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Харківському національному економічному університеті.

Базовим ВУЗом у Івано-Франківську та області призначено Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.
Для участі у змаганнях тренери ВУЗів повинні зареєструвати свої команди на даному сайті, а також на сайті міжнародної першості.

Мови програмування: C, C++, Java, Pascal

Питання по реєстрації можна задати через Зворотній зв’язок або у розділі Форум
Детальнішу інформацію можна знайти у розділі Довідка