37-ма Міжнародна студентська олімпіада з програмування

Відповідно до Наказу МОНМС України № 450 від 10.04.2012 р. "Про проведення Всеукраїнської та 37-ї Міжнародної студентської олімпіади з програмування у 2012 році" на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу буде проведено I-ий етап олімпіади з програмування серед студентів ВУЗів III-IV рівня акредитації в м. Івано-Франківськ та області.

Олімпіаду провести в три етапи:
І етап (обласний) – 21 квітня 2012 року у базових вищих навчальних закладах відповідної області України;
ІІ етап (регіональний) – 05 - 08 вересня 2012 року в базових вищих навчальних закладах відповідного регіону України;
ІІІ етап – 11-14 жовтня 2012 року в базових вищих навчальних закладах у двох групах:

• перша група – 37-а Міжнародна студентська олімпіада з програмування у Вінницькому національному технічному університеті;
  • друга група – фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Харківському національному економічному університеті.

Голова оргкомітету: декан факультету АКН Юрчишина В.М.
Відповідальний за проведення: Броновський І.В.