Skip to Content

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з програмування - підсумки

Завершився другий етап Всеукраїнської олімпіади з програмування. Він проходив у славному місті Львові в Національному університеті імені Івана-Франка.

Від Івано-Франківська було три команди, дві із університету нафти і газу(NUNG та HelloWorld), одна із Прикарпатського Національного університету імені Василя Стефаника (MIF-X).

Перший день було просто відкриття, привітання від спонсорів (Eleks, SoftServe) та тренувальний контест. На ньому дали дві простенькі задачі, для ознайомлення із системою тестування ejudge.


Другий день - основний контест. Запланований початок був на 11 годину. Проте наступила 11:00 а доступу до серверу ми все ще не мали:( Організатори сказали що проблеми у Києві, тому запуск відкладається. Аж через 40 хвилин ми получили доступ до сервера, проте вже із новими паролями. Але нас напевно надурили, бо всі там вже успішно тестувалися 40 хвилин. Хотя організатори сказали що це не вплине на результати, так як всі у Львові не мали доступу, а оцінювання для нас було всіх хто у Львові.

На наше здивування дали аж 12 задач, ще й до того всі на англійській мові. Все нагородження і підбиття підсумків перенесли на наступний день, і ми кінцевих результатів не знали, так як таблицю заморозили за годину до кінця змагань.

В наступний тур пройшли команди розкидані у дві групи (по 6 команд). Перша група поїде на півфінал чемпіонату Світу у Вінницю, а інша група на фінал Чемпіонату України у Харкові.

Місце
(Україна/Західний регіон)
Команда Загалом
задач
Пенальті
4 - 1 LNU United 10 1035
14 - 2 NULP_Prime 7 1208
27 - 2 NULP_Slayers 5 709
39 - 3 LNU_Leopards 4 455
50 - 3 Rivne NUWM 1 3 309
51- 3 LNU Juniors 3 324
52 - 4
NUNG
3
326
63 - 4 ChNU_APM_Gymn1 2 87
67 - 4
MIF-X
2
124
68 - 4 TNPU_StackOverflow 2 130
.....
143
HelloWorld
1
163

Повна таблиця по Україні
Задачі в додатку.

ДолученняРозмір
problemset.pdf120.29 КБ

Коментарі

Зображення користувача Броновський Ігор.

Хлопці молодці!!! Вітаю.

Хлопці молодці!!!
Вітаю.

Зображення користувача Бойчук Ярослав.

Дякую, треба до Харкова

Дякую, треба до Харкова готуватися =) Ще б трохи, поїхали б у Вінницю, якби чуть швидше дали сабміт ніж LNU Juniors, якихось 2 пенальті..

Зображення користувача Pashkovskyi Bohdan.

Яка різниця між Вінницею і

Яка різниця між Вінницею і Харковом?

Зображення користувача Бойчук Ярослав.

>>Перша група поїде на

>>Перша група поїде на півфінал чемпіонату Світу у Вінницю, а інша група на фінал Чемпіонату України у Харкові.

Це буде десь у жовтні казали.