ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з програмування - підсумки

Завершився другий етап Всеукраїнської олімпіади з програмування. Він проходив у славному місті Львові в Національному університеті імені Івана-Франка.

Від Івано-Франківська було три команди, дві із університету нафти і газу(NUNG та HelloWorld), одна із Прикарпатського Національного університету імені Василя Стефаника (MIF-X).

Перший день було просто відкриття, привітання від спонсорів (Eleks, SoftServe) та тренувальний контест. На ньому дали дві простенькі задачі, для ознайомлення із системою тестування ejudge.

Другий день - основний контест. Запланований початок був на 11 годину. Проте наступила 11:00 а доступу до серверу ми все ще не мали:( Організатори сказали що проблеми у Києві, тому запуск відкладається. Аж через 40 хвилин ми получили доступ до сервера, проте вже із новими паролями. Але нас напевно надурили, бо всі там вже успішно тестувалися 40 хвилин. Хотя організатори сказали що це не вплине на результати, так як всі у Львові не мали доступу, а оцінювання для нас було всіх хто у Львові.

На наше здивування дали аж 12 задач, ще й до того всі на англійській мові. Все нагородження і підбиття підсумків перенесли на наступний день, і ми кінцевих результатів не знали, так як таблицю заморозили за годину до кінця змагань.

В наступний тур пройшли команди розкидані у дві групи (по 6 команд). Перша група поїде на півфінал чемпіонату Світу у Вінницю, а інша група на фінал Чемпіонату України у Харкові.

Місце
(Україна/Західний регіон)