Skip to Content

Реєстрація команди на сайті ACM ICPC

Весь процес реєстрації команди відбувається на веб-сайті http://cm.baylor.edu.

Для того щоб зареєструвати команду, вам потрібно зайти на сайт (Log in) за допомогою свого логіна і пароля (або попередньо зареєструватися(Register)).

Перед всіма "операціями", які будуть проводитися на даному сайті, перш за все потрібно вибрати сезон проведення змагання (в нашому випадку: 2011-2012), в протилежному випадку поточні змагання будуть не доступні, тільки архів із минулих сезонів!

Далі потрібно натиснути створити команду (Create a team), або відобразити вже створені команди (View my teams).

Наступним кроком є вибір регіону, де буде зареєстрована команда.

Після цього потрібно просто заповнити інформацію про свою команду. Це є: назва команди (Team name), кількість команд для реєстрації (Teams to register), назва навчального закладу (Criteria)*.

Для продовження слід перейти на наступну сторінку (Next), де ще раз уважно звірити реєстраційні дані і їх підтвердити для продовження роботи в системі (Confirm).

Тепер Вам доступні всі можливості адміністрування команди. Ви маєте змогу додати нового учасника (Add team member), чи змінити інформацію про команду (Edit).
У випадку, якщо користувач вже зареєстрований на сайті ICPC, то його просто потрібно знайти і додати до команди. В протилежному випадку у Вас є можливість створити нового користувача (Add new person).

Після маніпуляцій із учасниками команди, у Вас на сторінці відображення інформації про команду появиться весь список учасників. У Вас буде змога видалити (Delete), чи редагувати (Edit) інформацію про користувача.
Також навпроти кожного користувача буде відображено його електронну пошту (Email), роль у команді (Team role), та активність акаунту (Registration complete)**

В кінці у Вас є можливість переглянути Ваші команди, які ще були не підтверджені (Pending). Для цього просто в головному меню виберіть пункт: Команди (Teams), та Перегляд команди (View my teams).

Примітки:
* Спочатку потрібно ввести назву навчального закладу (Criteria). Далі потрбіно натиснути пошук (Search). Після чого під цим будуть відображені результати пошуку. Вам потрібно навпроти Вашого навчального закладу натиснути кнопку встановити (Set).
** Кожному новому користувачу системи, потрібно підтвердити свою реєстрацію на сайті. Для цього потрібно зайти у свою поштову скриньку та слідувати інстукціям