Підготовка до 2-го етапу олімпіади

Христос Воскрес!

Вітаємо всіх активних програмістів з закінченням Великодних свят. Надіємось ви гарно відпочили і готові до підкорення нових вершин.

Для проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з програмування учасникам команд, які пройшли до другого туру обов'язково повинні на сайті першості перевірити свої профілі.

Перелік команд Івано-Франківськоої області, яким надіслано (звичайною та електронною поштою) запрошення до участі в змаганнях:
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
MIF-X
Олег Власій
Тарас Василишин (degree info)
Василь Карабінович (degree info)
Богдан Шпаковський (degree info)

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
NUNG
Ігор Броновський
Богдан Пашковський (degree info)
Андрій Мандзій
Ярослав Бойчук

HelloWorld
Ігор Броновський
Орест Курташ
Андрій Пукаляк
Іван Герула (degree info)

Учасники:

• перегляньте свої профілі та заповніть всі необхідні поля (до 10 травня триває реєстрація команд на ІІ етап)
  • за вимогою організаторів кожен учасник повинен завантажити власну фотографію у профілі
  • заповніть анкету та надішліть своєму тренеру

Термін проведення ІІ етапу 18–21 травня 2011 року.

Місце проведення: Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет приклад­ної математики та інформатики, м. Львів, вул. Університетська, 1.

Програма олімпіади
18 травня