Участь у другому турі. 18-21 травня 2011

Ще раз хочу привітати всіх учасників та тренерів, які прийняли участь у першому етапі Всеукраїнської та 36-ій Міжнародній студентській олімпіаді з програмування.

Особлива подяка наймолодшим учасникам фізико-технічного ліцею при ІФНТУНГ, одна з команд яких виступала на рівні студентів ВУЗу.

Проте, у зв’язку з тим, що не були представлені всіх ВУЗ області 3-4-го рівня акредитації, наша область отримала квоту у 3 місця.

У відповідності до рейтингової таблиці, право приймати участь у другому турі мають наступні команди:

• [ PNU ] MIF-X Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
  • [ IFTNUNG ] NUNG Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
  • [ IFTNUNG ] HelloWorld Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Незабаром керівники відповідних ВНЗ отримають офіційні листи від Оргкомітету.