Skip to Content

Тренування понеділок 28.03

Шановні тренери та учасники команд Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, запрошуємо взяти участь у тренувальному турі Олімпіади!

У Львівському національному університеті імені Івана Франка визначеному базовим ВНЗ у Західному регіоні для проведення ІІ туру Олімпіади нещодавно створено сервер для проведення змагань, на якому встановлено систему електронного суддівства ejudge. Тепер важливо випробувати її в дії :-). Тому запрошуємо всі команди Західного регіону до тренувального туру. Його заплановано провести в понеділок, 28 березня з 15:00 до 18:00. Мета тренування - знайомство учасників з системою суддівства, та випробування самої системи.
Тренуватися можна буде з будь-якого коип'ютера, що має доступ до Інтернет і встановлені системи програмування, наприклад, з навчальних лабораторій Вашого ВНЗ чи з дому.

Зареєструватися на тренування можна вже зараз за адресою http://olymp.franko.lviv.ua/cgi-bin/register . Заходьте, вказуйте login, пізніше - вкажіть назву Вашої команди, ВНЗ та міста.

ДолученняРозмір
all-task.utf-8.txt10.65 КБ

Коментарі

Зображення користувача Броновський Ігор.

Update! Додав завдання.

Update! Додав завдання.

Зареєструватись вже не можна. Хто не вспів - качайте завдання.
Складається враження, що у Львові ejudje не вміють користуватись. =(
Подивимось результат.

Зображення користувача Pashkovskyi Bohdan.

Тестування. Враження

+
1. Сповістили поштою завчасно.
2. Вчасно відповідали на запитання
-
1. Баг з часом на сервері. Почекав спеціально до 15.10 (час на сервері 14.10) початок тестування 15.05.
Через 10 хв прийшов - тестування вже йшло. Якщо можна забути перевести годинник, а потім переводити його в останній момент?
2. Відсутність задач в PDF форматі
3. Після початку тестування реєстрація була закрита. Який смисл таке робити? Не всі мали змогу прийти рівно в 15.00, та і враховуючи баламут із часом.
4. Помилка в задачі D. В задачі А хотіло double із float не йшло.
Задача C, явно мала проблеми десь із пробілом чи \n.
5. Власне підбір задач перебачав не стільки програмування, скільки мордування із форматами, заокругленнями і математикою.
Поменше дійсних типів і складного виводу.
6. Після закічнення констесту ejudge впав(

В задачі C досі не розумію, що хотілося
1 2 3\n
4 5 6\n

1 2 3 \n
4 5 6 \n

1 2 3\n
4 5 6\n
\n

1 2 3 \n
4 5 6 \n
\n

склалося враження, що систему ejudge піднімали вперше.
Сподіваюся, що тестування принесе свої плоди, мої та інші враження будуть враховані і в основному турі буде менше багів.

Зображення користувача Бойчук Ярослав.

>>5. Власне підбір задач

>>5. Власне підбір задач перебачав не стільки програмування, скільки мордування із форматами, заокругленнями і математикою.

А хіба це не є якраз суттю тренування? на олімпіаді буде програмування, а на тренуванні якраз потрібно розібратися із такими речами