Тренування понеділок 28.03

Шановні тренери та учасники команд Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, запрошуємо взяти участь у тренувальному турі Олімпіади!

У Львівському національному університеті імені Івана Франка визначеному базовим ВНЗ у Західному регіоні для проведення ІІ туру Олімпіади нещодавно створено сервер для проведення змагань, на якому встановлено систему електронного суддівства ejudge. Тепер важливо випробувати її в дії :-). Тому запрошуємо всі команди Західного регіону до тренувального туру. Його заплановано провести в понеділок, 28 березня з 15:00 до 18:00. Мета тренування - знайомство учасників з системою суддівства, та випробування самої системи.
Тренуватися можна буде з будь-якого коип'ютера, що має доступ до Інтернет і встановлені системи програмування, наприклад, з навчальних лабораторій Вашого ВНЗ чи з дому.

Зареєструватися на тренування можна вже зараз за адресою http://olymp.franko.lviv.ua/cgi-bin/register . Заходьте, вказуйте login, пізніше - вкажіть назву Вашої команди, ВНЗ та міста.

ДолученняРозмір
all-task.utf-8.txt10.65 КБ